नेपाल सरकार
कृषि तथा पशुपन्छी विकास मन्त्रालय

कृषि विभाग

राष्ट्रिय आलु, तरकारी तथा मसला बाली विकास केन्द्र

किर्तीपुर, काठमाडौँ

कार्यरत कर्मचारीहरु

S.N. Image Name Designation Detail Phone No. Email
1 1599235977Basu Kafle.jpg
Basu Dev Kafle Joint Secretary Chief 9851223701 kaphlebasu@gmail.com
2 1597568902Surya.jpg
Surya Prasad Baral Senior Horticulture Development Officer शाखा प्रमुख - योजना, अनुगमन तथा समन्वय शाखा 9841548284 spbaral@hotmail.com
3 1597555644Bharat Sir.jpg
Bharat Bahadur Acharya Senior Horticulture Development Officer सूचना अधिकारी / शाखा प्रमुख - प्राबिधिक शाखा 9845110284 bharatbdr20@yahoo.com
4 1599645795gagan.jpg
Gagan Singh KC Horticulture Development Officer 9841347667 gagankc71@gmail.com
5 1599645729prativa.JPG
Prativa Khanal Agriculture Extension officer 9847146342 prativa049@gmail.com
6 1599645881scanned photo.jpg
Madhu Sudhan Ghimire Horticulture Development Officer 9841654568 madhu.ghimire@nepal.gov.np
7 1597826605anisha giri_1539336474.png
Anisha Giri Agriculture Economist 9851226979 giri.ansa26@gmail.com
8 1597490940Sandip.jpg
Sandip Subedi Horticulture Development Officer सहायक सूचना अधिकारी 9846201000 agsandipsubedi@gmail.com
9 1597917070Mitrabandhu Bhattarai.jpg
Mitra Bandhu Bhattarai Horticulture Development Officer 9841192656 bandhu770@gmail.com
10 15984269511598424857181-3dc06242-bbdc-4e38-b2b4-c07477bc32cf_.jpg
Sapana Khapung Technical Assistant 9843114108 sapanakhapung@gmail.com
11 1546592111Achyut Kalika Pudasaini.JPG
Achyut Kalika Pudasaini Accountant (Non Gazz.-I) 9841353860 akpudasaini1@gmail.com
12 1597652468received_657383848469800.jpeg
Tara G.C Thapa Naa.Su (Non Gazz.-I) 9841090164 tarathapagc@gmail.com
13 1597651886received_321217372404513.jpeg
Hira Kumari Phuyal Computer Operator 9841066159 phuyal_hira@yahoo.com
14 15976516811597576871442-939bf931-f645-4b79-909c-dae47ce00e5a_.jpg
Chiranjibi Aryal Kharidar (Non Gazz.-II) 9843150929 cgaryal99@gmail.com
15 1546591607daya raut.jpg
Daya Raut Driver 9803961096
16 1546591738gopal shrestha.jpg
Gopal Shrestha Driver 9841354132
17 1546590496kanchhi kc.jpg
Kanchhi KC Office Assistant 9841192144
18 1546590025surendra bd tamang.jpg
Surendra Bahadur Tamang Office Assistant 9867002890
19 1546590160Chetman Desar.jpg
Chetman Desar Office Assistant 9841193029

Contact US


Ministry of Agricultural Livestock Development

राष्ट्रिय आलु, तरकारी तथा मसला बाली विकास केन्द्र
किर्तीपुर, काठमाडौँ
फोन : 015907012,015907015, 015907016
इमेल :npvsckhumaltar@gmail.com

© National Center for Potato, Vegetable and Spice Crops Development